Axami wyróżnione

2011-09-28 08:57:16

Certyfikat Złoty Polish Product oraz Certyfikat Perłowy Polish Product to nagrody, które w tym roku otrzymała marka Axami. Wysoka jakość produktów, polska produkcja, innowacyjność i niezawodność to cechy, które pozwoliły Axami sięgnąć po tak prestiżowe wyróżnienia.

Pierwsze wyróżnienie to Certyfikat Złoty Polish Product w kategorii „Produkt Roku 2010”. Kapituła programu Polish Product nagrodziła kolekcję „Temptation” – wysoką jakość jej wykonania oraz polskie pochodzenie – bielizna Axami jest bowiem produkowana w Polsce, w Białymstoku.

Drugie wyróżnienie to Certyfikat Perłowy Polish Product w kategorii „Firma Roku 2010” wydany w oparciu o rekomendacje kontrahentów Axami i osiągnięcia gospodarcze firmy oraz jej polski kapitał. Certyfikat jest gwarancją, że Axami to rzetelny i wiarygodny partner w biznesie.

Program Polish Product jest organizowany w celu wyróżnienia najlepszych polskich firm. Zdobyty Certyfikat Polish Product stanowi potwierdzenie polskości firmy i jej produktów oraz ułatwia im zaistnienie na rynku zjednoczonej Europy.